هدیه تبلیغاتی خودرو و اهمیت آن

هدیه تبلیغاتی خودرو و اهمیت آن

فهرست مطالب

هدیه تبلیغاتی خودرو یکی از مهم ترین روش تبلیغات است. آیا با انواع هدایای تبلیغاتی برای خودرو و اتومبیل آشنا هستید؟ آیا بهترین آن‌ها را می‌شناسید؟ درباره مزایا و تاثیر آن‌ها بر روی کسب و کار‌ها چه؟ آیا چیزی می‌دانید؟

اگر بخواهید به عنوان مدیر یک کسب و کار از رقبای خود عقب نمانید و در میادین کسب و کار استوار باشید، باید از بهترین روش‌های بازاریابی در جهت معرفی برند و محصولات خود به دیگران استفاده کنید. یکی از بهترین روش‌های پیش رو، استفاده از هدایای تبلیغاتی است.

در ادامه کادو 360 هشت نمونه از بهترین هدایای تبلیغاتی که مخصوص خودرو است را خدمتتان ارائه می‌کند. همچنین اگر می‌خواهید با مزایا و تاثیر آن بر برندینگ آشنا شوید، این مقاله را از دست ندهید.

چرا با استفاده از انواع هدایای تبلیغاتی خودرو می‌توان معجزه کرد؟

اگر اولین بار است که از هدایای تبلیغاتی استفاده می‌کنید، شاید واژه معجزه کمی‌غیر طبیعی باشد. اما این واژه یا عبارت برای مشتریان هدایای تبلیغاتی و مدیران کسب و کار‌ها محبوب و مشهور است. در واقع هدایای تبلیغاتی روشی است که شما با هزینه ای خیلی پایین، خدمات و محصولات خود را در قالب هدیه و ابزار به دیگران اهدا می‌کنید.

این هدایا از میان بهترین و کارآمدترین ابزارها انتخاب شده است. بنابراین در میان استفاده کنندگان آن نیز هم محبوب است. در ادامه به برخی از تاثیرات آن اشاره می‌کنیم، تا متوجه شوید که چگونه می‌توانید با استفاده از انواع هدایای تبلیغاتی برای خودرو در روند ارتقا کسب و کار خود معجزه کنید.

با اهدا انواع هدایای تبلیغاتی خودرو، در میان مشتریان بدرخشید

با اهدا انواع هدایای تبلیغاتی خودرو، در میان مشتریان بدرخشید
با اهدا انواع هدایای تبلیغاتی خودرو، در میان مشتریان بدرخشید

همانطور که گفتیم خودروها یکی از محبوب ترین لوازم شخصی به شمار می‌آیند. از طرفی این روزها اغلب افراد یک یا چند خودرو داشته و با آن‌ها تردد می‌کنند. انتخاب لوازم و ابزارهایی که برای خودروها استفاده می‌شود، یکی از بهترین روش‌های معرفی و دیده شدن در میان آن‌ها و زیرمجموعه‌های آن به شمار می‌آید. البته در نظر داشته باشید که شما با اهدا هر نوع هدایای نمی‌توانید به جایگاه ویژه ای برسید.

بهتر است که از میان لیستی که از بهترین هدایای تبلیغاتی که توسط تحقیق و نظرسنجی به دست آمده است، کاربردی ترین و مفید ترین نوع آن‌ها را انتخاب کنید.

هیچگاه هدیه تبلیغاتی خودرو را دست کم نگیرید. زیرا این از ابزار تبلیغاتی از گذشته تا کنون همیشه به عنوان یکی از بهترین‌ها بوده است که نه تنها کسب و کار‌های کوچک بلکه برندهای بزرگ نیز از آن استفاده می‌کنند.

انواع هدایای تبلیغاتی خودرو

با اهدای هدایای تبلیغاتی خودرو برای خودروی مخاطبان، حمایت و وفاداری آن‌ها را کسب کنید.
تنها زمانی در این امر موفق خواهید بود که هدایای در خور مشتری را انتخاب و اهدا کنید. در واقع با این کار شما به آن‌ها نشان می‌دهید که به فکر رفع نیازهایشان هستید. البته نکته قابل توجه این است که شما به عنوان صاحب یا مدیر یک کسب و کار قادر به روانشناسی مخاطب یا هدایای تبلیغاتی نسیتید. اما می‌توانید این کار را به افرادی محول کنید که شغل و وظیفه اصلی آن‌ها تامین هدیه‌ها و ابزارهای در خور مشتری و مخاطب است.

شما می‌توانید با درخواست انواع هدیه تبلیغاتی مخصوص خودرو، بهترین نوع آن‌ها را انتخاب کرده و وفاداری خود را در جهت بهبود وضعیت به مخاطبان ثابت کنید.

۸ نمونه از انواع هدایای تبلیغاتی خودرو

۸ نمونه از انواع هدایای تبلیغاتی خودرو
۸ نمونه از انواع هدایای تبلیغاتی خودرو

اگر نگاهی به لیست انواع هدایای تبلیغاتی که برای صاحبان خود رو مناسب هستند بیاندازید، با تعداد کثیری از آن‌ها مواجه می‌شوید. هدایایی ارزشمندی که مطمئنا مشتری از آن استفاده خواهد کرد و در تاثیر بزرگی در برندینگ و معرفی شما خواهد داشت. در ادامه به چند نمونه از آن‌ها اشاره می‌کنیم.

آفتابگیر تبلیغاتی اولین نمونه از بهترین انواع هدایای تبلیغاتی برای خودرو

اگر می‌خواهید تبلیغ شما در پهنای وسیع تر و گسترده تری قرار گیرد، آفتابگیر تبلیغاتی گزینه مناسبی است. از طرفی با گرم تر شدن هوا استفاده از این ابزار در جهت کاهش دمای درون خودرو ناگزیر خواهد بود. این ابزار برای شیشه‌های جلو، عقب و دو طرف در راساگیفت با بهترین کیفیت ارائه شده و می‌تواند گزینه مناسبی برای کمک به مخاطب و تبلیغ محصولات به شمار آید.

جاسوئیچی هدیه تبلیغاتی خودرو

اغلب افراد معمولا یک یا چند کلید همراه خود داشته که از استفاده از آن‌ها در طول روز ضروری است. بنابراین جاکلیدی برای نظم دادن به آن‌ها گزینه مناسبی است. جاکلیدی‌ تبلیغاتی در انواع طرح‌هایی از قبل تهیه شده در کادو360 یا به صورت سفارشی برای شما تهیه می‌گردد.

شارژر فندکی هدیه تبلیغاتی خودرو

شارژر فندکی هدیه تبلیغاتی خودرو کادو 360
شارژر فندکی هدیه تبلیغاتی خودرو کادو 360

این روزها با بیماری کرونا، اغلب کسب و کارها روی به فروش یا خدمات دهی آنلاین آورده اند. اکثر افراد از سنین پایین تا بالا از تلفن‌های همراه با امور روزمره خود استفاده می‌کنند. یکی از چالش‌های استفاده از آن‌ها، تمام شده شارژ باطری در طول سفر یا خودرو است. شارژرهای فندکی نوعی دیگر از شارژرها به شمار می‌آیند که با وصل شدن کابل شارژر به قسمت فندک خودرو قابلیت شارژ موبایل‌ها را دارند.

شارژر فندکی نمونه ای از انواع هدایای تبلیغاتی برای خودرو

فلش مموری هدیه تبلیغاتی کارآمد با طول عمر بالا

این نوع هدیه طول عمر بالایی داشته و در میان انواع هدایای تبلیغاتی برای خودرو و اتومبیل از ماندگارترین آن‌ها به شمار می‌آید. فلش مموری تبلیغاتی در ظرفیت‌های ۲ تا ۱۲۸ گیگ در بازار موجود بوده و در انواع کریستالی، چرمی، سیلکونی، otg و سفارشی در کادو360 ارائه می‌گردد.

جعبه کمک‌های اولیه هدیه موثر در سلامتی شما

هدیه تبلیغاتی خودرو -جعبه کمک‌های اولیه
هدیه تبلیغاتی خودرو -جعبه کمک‌های اولیه

بدون اغراق یکی از ابزارهای مورد نیاز در هر خودرو یا در هر خانه ای جعبه کمک‌های اولیه می‌باشد. در این جعبه ابتدایی ترین ابزارهایی که در هنگام آسیب و جراحات مورد نیاز است، قرار داده شده است. از جمله آن‌ها می‌توانید به چسب زخم، باند و انواع داروها اشاره کنیم.

جعبه لوازم مورد نیاز خودرو نمونه ای از انواع هدیه تبلیغاتی خودرو

خودرو وسیله ای است که هر لحظه امکان بروز اتفاق و حادثه برای آن‌ها وجود دارد. در این لحظه عدم وجود ابزارها می‌تواند ساعت‌ها معطلی یا هر چیز دیگری را برایتان به همراه داشته باشد. وجود یک جعبه ابزار تبلیغاتی کوچک یا یک ابزار چندکاره که تعدادی از کاربردی ترین ابزارهای مورد نیاز را به همراه داشته باشد، هدیه ارزشمندی است.

کیف مدارک هدیه تبلیغاتی خودرو

کیف مدارک هدیه تبلیغاتی خودرو
کیف مدارک هدیه تبلیغاتی خودرو

می‌دانید که به همراه داشتن یک سری ابزار در طول سفر ضروری است. به همین دلیل کیف مدارک تبلیغاتی با کیفیت و جادار می‌تواند گزینه مناسبی برای او شمار آید.

کیسه زباله تبلیغاتی نیاز ضروری هر خودرو

همیشه ریختن آشغال در خودرو یکی از آزار دهنده ترین کارها برای رانندگان به شمار می‌آید. در اغلب خودرو‌ها یک یا چند کیسه زباله به منظور جلوگیری از آن استفاده می‌شود. بنابراین هیچ چیزی مانند کیسه زباله تبلیغاتی نمی‌تواند برای رانندگانی که به تمیزی اهمیت می‌دهند، جذاب باشد.

برای آشنایی با برندینگ با کادو 360 همراه باشید.

منبع: eakinltd